g. 1834-05-01, Skuttunge (C)
f. 1811-11-20, Harbo (C)
d. 1854-04-26, Lagga (C)
beg.  
yrke. Komminister
utb.  
f. 1806-02-21, Skuttunge (C)
d. 1882-11-11, Guldrupe (I)
beg.  
yrke.  
utb.