g. 1908-05-27
f. 1878-07-26, Hudiksvall (X)
d. 1966-11-15, Linköping (E)
beg.  
yrke. Bankdirektör
utb.  
f. 1884-03-20, Stockholm (A)
d. 1967-11-11, Linköping (E)
beg.  
yrke.  
utb.