g. 1965-07-11
f. 1903-10-25, Högbo (X)
d. 1990-07-21, Uppsala (C)
beg.  
yrke. Domprost
utb.  
f. 1913-06-15, Alanäs (Z)
d. 2002-10-06, Uppsala (C)
beg.  
yrke. Sofiasyster, missionär
utb.  
Partners: 1, 2