g. 1822-03-28, Östersund (Z)
f. 1797-04-04, Undersåker (Z)
d. 1880-02-28, Skellefteå (AC)
beg.  
yrke. Komminister
utb.  
f. 1799-07-18, Östersund (Z)
d. 1858-10-12, Ås (Z)
beg.  
yrke.  
utb.